www.KOPGEL.FORUMMUM.com
DAHA İYİ KALİTEDE HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUP GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERLE PAYLAŞINIZ..

Join the forum, it's quick and easy

www.KOPGEL.FORUMMUM.com
DAHA İYİ KALİTEDE HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUP GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERLE PAYLAŞINIZ..
www.KOPGEL.FORUMMUM.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx)

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Empty Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx)

Mesaj tarafından !!!BeBeTo!!! Ptsi Ocak 18, 2010 7:09 pm

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Afis10

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Alvinvesincap2

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Film10

IMDB Puanı:3.0/10
Yapım:2009 ~ ABD
Tür:Aile, Animasyon, Komedi
Yönetmen:Betty Thomas
Senaryo:Jon Vitti, Jonathan Aibel, Glenn Berger
Yapımcı:Ross Bagdasarian Jr, Janice Karman
Görüntü Yönetmeni:Anthony B. Richmond
Dağıtım:Tiglon
Süre:1 saat 30 dk
Gösterim Tarihi: 25 Aralık 2009

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Konu_v10

Çocukluğumuzun sevimli kahramanları Alvin, Simone ve Theodore yeniden beyazperde ile buluşuyor. “Alvin and the Chipmunks: The Squeakuel ” ismini taşıyan yeni filmde Alvin, Simon ve Theodore’la birlikte “The Chipettes ” ile, yani sevimli dişi sincaplarla da tanışacağız. Tim Hill’in yönetmenliğini yaptığı filmde sincapları seslendiren kişiler tıpkı bir önceki filmdeki gibi Justin Long, Matthew Gray Gubler ve Jesse McCartney.

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Divx10

Alvin ve Sincaplar 2 (2009) Türkçe Altyazı – Online Izle (Divx) Tek_pa10

<

İzlemiş veya indirmiş olduğunuz dosyalar tamamen tanıtım amaçlıdır. Her yapımcı firma tarafından kendi isimleriyle tescil ettirilmiştir. Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır. Bu dosyaları bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır. Filmler tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı veya ona bağlı yayıncı şirketinin bize mail atması halinde, isteği üzerine film dosyaları kaldırılır. Bu kuralı ihlal eden internet kullanıcıları bu siteyi kullanamazlar. Kullanmalarından doğacak tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden kopgel.forummum.net sorumlu tutulamaz. Lütfen bu materyallerin lisanslarını ve albümlerini satın alınız.Yasal çerçeve içerisinde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım tarzı kopgel.forummum.net tarafından hiç bir şekilde desteklenmemektedir...
!!!BeBeTo!!!
!!!BeBeTo!!!
Admin
Admin

http://kopgel.forummum.com

- Similar topics