www.KOPGEL.FORUMMUM.com
DAHA İYİ KALİTEDE HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUP GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERLE PAYLAŞINIZ..

Join the forum, it's quick and easy

www.KOPGEL.FORUMMUM.com
DAHA İYİ KALİTEDE HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUP GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERLE PAYLAŞINIZ..
www.KOPGEL.FORUMMUM.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartal Göz – Eagle Eye (2008) Türkçe Dublaj – Online Izle (Yahoo)

Kartal Göz – Eagle Eye (2008) Türkçe Dublaj – Online Izle (Yahoo) Empty Kartal Göz – Eagle Eye (2008) Türkçe Dublaj – Online Izle (Yahoo)

Mesaj tarafından !!!BeBeTo!!! Salı Ara. 08, 2009 7:16 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

IMDB Puanı:6.7/10
Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen:D.J. Caruso
Senaryo:John Glenn, Eli Attie, Hillary Seitz
Yapımcı:Steven Spielberg, Roberto Orci, Alex Kurtzman, Pat Crowley, Edward Mcdonnell
Görüntü Yönetmeni:Dariusz Wolski
Müzik:Brian Tyler
Dağıtım:UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Süre:1 saat 55 dk
Gösterim Tarihi: 03 Ekim 2008 (Türkiye)

Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp, suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeoufun oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekar anneyi canlandırıyor

! ! ! B E B E T O ! ! !

! ! ! B E B E T O ! ! !

! ! ! B E B E T O ! ! !

! ! ! B E B E T O ! ! !

! ! ! B E B E T O ! ! !

İzlemiş veya indirmiş olduğunuz dosyalar tamamen tanıtım amaçlıdır. Her yapımcı firma tarafından kendi isimleriyle tescil ettirilmiştir. Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır. Bu dosyaları bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır. Filmler tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı veya ona bağlı yayıncı şirketinin bize mail atması halinde, isteği üzerine film dosyaları kaldırılır. Bu kuralı ihlal eden internet kullanıcıları bu siteyi kullanamazlar. Kullanmalarından doğacak tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden kopgel.forummum.net sorumlu tutulamaz. Lütfen bu materyallerin lisanslarını ve albümlerini satın alınız.Yasal çerçeve içerisinde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım tarzı kopgel.forummum.net tarafından hiç bir şekilde desteklenmemektedir...
!!!BeBeTo!!!
!!!BeBeTo!!!
Admin
Admin

http://kopgel.forummum.com

- Similar topics